Výuka v týdnu od 19. 4. 2021

Výuka v týdnu od 19. do 23. dubna probíhá podle současného rozvrhu. Výuka všech předmětů probíhá distanční formou, odborný výcvik 2. O pokračuje v nemocnici. Nadále jsou možné individuální konzultace a nově i skupinové konzultace pro skupiny maximálně 6 žáků.
Pro účast na odborném výcviku a na skupinových konzultacích je nutné mít negativní test na Covid-19. Pro účast na individuálních konzultacích se testování nevyžaduje. Testuje se buď ve škole nebo na pracovišti odborného výcviku antigenními testy.
Testovat se nemusí ten, kdo:

  • doloží negativní výsledek RTPCR testu na přítomnost viru SARSCoV2 nebo negativního výsledku POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARSCoV2 provedený na odběrovém místě, které nejsou starší 48 hod.
  • absolvoval z důvodu onemocnění COVID19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví upravujícího nařizování izolace a karantény a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního RTPCR testu s pozitivním výsledkem
  • má vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní.

Informace o testování jsou k dispozici zde.